Sulmuesi i Arsenalit të Londrës, Lucas Perez, do të largohet nga ekipi në fund të këtij edicioni bëjnë të ditur mediat britanike, pasi hapësira e tij në ekipin e Arsene Wenger është tejet e kufizuar.

Gjithmonë sipas mediave britanike, për Perez është shumë i interesuar gjiganti italian Milan, ku edhe mund të përfundojë sulmuesi, pasi nuk e ka gjetur vetën në Premier League pas transferimit në verës e vitit të kaluar.

Artikulli paraprakE zbulon Cannavaro: Falcao na refuzoi akoma pa ulur në tavolinë…
Artikulli tjetër“Zonja e vjetër” zbulon objektivat e verës! Nga Donnarumma dhe Verratti e deri te Bernardeschi…