Është definitivisht njëri ndër futbollistët më të mirë të Feyenoord dhe fal golave dhe asistimeve të tij skuadra e famshme holandeze është shumë pranë titullit të kampionit në Eredivisie, shkruan Korneri.net.
Fjala është për 22-vjeçarin Tonny Vilhena i cili kërkohet nga gjysma e Evropës, por ai ka vendosur të mbetet në klubin e tij të zemrës duke e vazhduar kontratën deri n vitin 2020.
Nëse ndonjë skaadër e interesuar dëshiron ta blej kartonin e tij, atëherë Feyenoord do të pasurohej për 40 milionë euro. /Korneri.net

Artikulli paraprakLeBron James me rekord të ri, lëndim serioz për Tony Parker
Artikulli tjetërPo largohet nga Chelsea