Sipas informacioneve më të fundit në mediat italiane, mesfushori gjerman i Borussia Dortmundit, Julian Weigl, i cili po kërkohet edhe nga skuadrat tjera të mëdha, mund të transferohet te Milan gjatë merkaros verore.

Tashmë është kjartë se kush e dëshiron talentin gjerman duhet të derdhë në arkat e klubit gjerman 50 mln euro, shumë e cila mund të jetë lehtë e përballueshme pronarët e rinj kinez të Milanit.

Artikulli paraprakKosova dhe Shqipëria humbin pozita në ranglistën e re të FIFA-s
Artikulli tjetërA e keni ditur këtë?