Zyrtarët e skuadrës gjakovare Vëllaznimi janë shumë të interesuar ta angazhojnë futbollistin e “pensionuar” me famë botërore, Lirik Cana.

Bëhet e ditur poashtu se tashmë është mbajtur një takim ndërmjet zyrtarëve të Vëllaznimit dhe Lorik Canës, ku ish-reprezentuesit të Shqipërisë dhe ish-anëtarit të skuadrave PSG, Marseille, Sunderland, Galatasaray dhe Lazio i është ofruar pagë mujore prej 2.000 eurove, kurse gjithçka mund të konkretizohet në takimin tjetër që do të mbahet shumë shpejt mes të dyjave palëve.

Artikulli paraprakLiverpool në krizë, eliminohet edhe nga FA
Artikulli tjetërWenger do ta mbaj mend ndeshjen kundër Burnley pasi…