Ylli i ri kosovar, Malsor Ajeti, ndeshjen e nesërme ndaj Trepçës ’89 do ta ketë të fundit në fanellën e Hajvalisë, pasi që me 4 maj do të udhëtojë drejt Portugalisë për të i’u bashkuar klubit të madh portugez Porto, më saktësisht akademisë së këtij klubi, shkruan “Korneri.net”.

Kujtojmë që Malsori edhe më parë ka qenë te klubit portugez, por mosha e ka penguar që të vazhdojë qëndrimin atje./Korneri.net.

Artikulli paraprakDobët,pa fitues dhe pa gola në Etihad
Artikulli tjetërTë gjithë ia kërkojnë atij fanellën, por a e dini kujtë Messi ia ka kërkuar fanellën për kujtim?