Sipas raporteve të fundit në mediat spanjolle dhe franceze, Paris Saint-Germain ka shfaqur interesim për transferimin e futbollistit shqiptar të Levantes, Enis Bardhi, shkruan “Korneri.net”

Bardhi ka bërë paraqitje të mira gjatë këtij sezoni në La Liga dhe ka kontratë deri në verën e vitit 2020, në Levante është transferuar gjatë verës nga skuadra hungareze, Ujpest./Korneri.net.

Artikulli paraprakISIS: Foto shokuese e Messi-t, një mesazh para botërorit “Rusia 2018”
Artikulli tjetërGuardiola fajësoi topin, por Panucci dikur fajësonte çorapet