Tifozët e zjarrtë kosovarë, Plisat, kanë postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet se tashmë janë gati për ndeshjen e sontme të Kombëtares Shqiptare ndaj Lihtenshtajnit.

Për dallim nga grupet tjera të tifozërisë kosovare, “Plisat” vazhdojnë ta bojkotojnë Kosovën

Artikulli paraprak“Bordi i bordeve” dhe “Intelektualët” gati për ndeshjen
Artikulli tjetërTifozët kroatë dhe Dardanët i’a thonë këngës në Shkodër [VIDEO]