Sot ka nis montimi i konstruksionit të kulmit në tribunën qendrore të stadiumin “Rexhep Rexhepi”, fazë kjo e cila pritetë të përfundoj në muajn shtatorë dhe po kryhet nga kompania punëkryerse AL-Trade.ë, njofton skuadra nga Drenasi me anë të faqës zyrtsre në facebook.

Artikulli paraprakTë mërkurën dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë U-21 – Norvegji U- 21
Artikulli tjetërZyrtare: Jovetic te Monaco me numrin 10. të Mbappe