Çështja Dzeko vazhdon të mbajë në këmbë Romën dhe Juventusin.

Juventus propozoi një shkëmbim me Federico Bernardeschi, ndërsa fraza e lidhur me ‘Papu’ Gomez duket se po shkon drejt një fundi, pasi duket se nuk ka asgjē konkrete, përcjell Korneri.net

Marëdhënia i thyer midis Dzeko dhe Fonseca, siç u tha ditët e fundit nga mediet italiane, mund ta çojë boshnjakun drejt një lamtumire përfundimtare. Sulmuesi Gialloross, pavarësisht se është 34 vjeç dhe ka një pagë monstruoze, mbetet shumë i kërkuar dhe ndër klubet e interesuara, atëherë, është edhe Juventus, që kanë përgatitur tashmë një propozim shkëmbimi për Romën. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here