Superylli argjentinas i Juventus, Paulo Dybala, ka shpërndarë një status në rrjetet sociale lidhur me përballjen me Barcelonën në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

“Kur iu beson shokëve të tu s’ka vend për frikë, forca Juve. E bukura do të vijë në ditët në vazhdim”, ka shkruar Paulo Dybala.

Ndeshja e parë mes Juventusit dhe Barcelonës do të luhet me 11 prill në Camp Nou.

Artikulli paraprakÇudira në futbollin shqiptar: Kjo është ndeshja që zgjati plotë 138 ditë
Artikulli tjetërMourinho “thumbon” gjigantët anglez: Nuk është për të qeshur, por pesë ekipet para nesh mbetën jashtë Evropës….