Sulmuesi fantastik i Juventusit, Paulo Dybala, nuk do të largohet nga Juventus edhe pse interesimi për të është i jashtëzakonshëm.

Sipas mediave italiane, Dybala do të vazhdojë kontratën me Juventusin shumë shpejt deri në vitin 2022, ku me të në skuadër “Zonja e vjetër” planifikim lojen e ekipin në vitet e ardhshme.

Dybala është synim i madh i gjigantëve spanjoll, Real Madrid dhe Barcelona, por dukët që dëshira e tyre për yllin argjentinas do të mbetet vetëm e tillë.

Artikulli paraprakKjo është lista e gjatë e superyjeve që gjatë verës mbesin pa kontrata….
Artikulli tjetërPresidenti turk i Altinordu turpëron Leo Messin