Xabi Alonso dhe Philipp Lahm kanë luajtur ndeshjen e tyre të fundit në Ligën e Kampionëve

Dy futbollistët e Bayernit, Xabi Alonso dhe Philipp Lahm kanë luajtur sonte në humbjen 4:2 ndaj Real Madridit.

Kjo njëherit ishte edhe ndeshja e tyre e fundit në këtë garë, pasi më herët kanë lajmëruar pensionimin nga futbolli aktiv.

Image

Artikulli paraprakZidane i kundërvihet atyre që vërshëllyen Ronaldon
Artikulli tjetërFutbollistët e Bayern: Protestë me celularë në duar ndaj gjyqtarit