Kapiteni Samir Ujkani dhe mesfushori Valon Berisha edhe gjatë ditës së sotme kanë vazhduar stervitjen me përfaqësuesen të distancuar, pasi nuk janë të gatshën akoma për të ju bashkuar grupit.

Sipas “Korneri.net”, nëse Ujkani nuk do të jetë titullar me me 11 qërshor në Shkodër, atëherë vendin e tij do ta zë portieri kampion me Trepçën ’89 Bledar Hajdini.

Artikulli paraprakMegjithatë, lëndimi i Anel Rashkajt është serioz, e humbet ndeshjen me Turqinë
Artikulli tjetërPas lajmeve katastrofale për lëndime, më në fund një lajm i mirë për Albert Bunjakin