Dukagjini mposhti Trepcën’89 me rezultat 3-2, dhe kështu e merr me vete në Ligën e Parë.

Gjasat e mitrovicasve tashmë janë zero të shpëtojë, pasi mbetet tri pikë mbrapa Drenicës dhe vetëm mrekullia e mban në Superligë, shkruan Korneri.net

Shala, autogoli i Avdylit dhe Kamara, i dhanë shuplakën e madhe Trepçë’89, që ishte në epërsi 1-2 pas golave të Jasharit dhe Avdylit. /Korneri.net

Artikulli paraprakLlapi e kreu punën, mposhti Flamurtarin dhe mbeti në elitë
Artikulli tjetërSwift Secrets Of Findmate In The Uk