Gruaja e sulmuesit të Napolit, Dries Mertens ka befasuar të gjithë pasi flet pa problem për jetën e saj private.

Gjatë një interviste të dhënë për programin televiziv “Gert Late Night”, Kat Kerkhofs ka thënë se dëshiron të kryejë seks në banjat e trenave.

“Kriza me Dries është diçka që i përket së kaluarës tashmë, tani gjithçka shkon shumë mirë. Seksi? Në publik sillem si zonjës, por në krevat janë shumë ekstravagante. Mendoj se kur je e sigurt në vete në nivel seksual, atëherë çdo gjë tjetër bëhet më mirë. Më pëlqen ta bëj në vendet më të pazakontë, si banjat e trenave: më pëlqejnë shumë seksi në publik. Kirurgjia estetike? Po, e pranoj se kam bërë një ndërhyrje në të kaluarën: më është dashur të reduktoj gjoksin, ishte shumë i madh”, rrëfeu ajo.

Artikulli paraprakSuperkupa Kosovë – Diasporë, Ja ku zhvillohet ndeshja
Artikulli tjetërLRF Prishtinë: Rezultatet dhe tabelat komplete pas javës së 6-të