Lojtarët e Shqipërisë dhe Kosovës duken në formë shumë të mirë dhe si gjithmonë qëndrojnë të bashkuar duke kënduar dhe festuar. 

Kështu ka ndodhur me dy ekipet kombëtare ku lojtarët kanë publikuar momentet nga atmosfera shumë pozitive që kanë krijuar në ambjentet ku janë akomoduar.

Milot Rashica, Valon Berisha dhe Arbër Zeneli janë disa nga lojtarët që po shijojn me këngë grumbullim tek Përfaqësuesja Kosovare.

Në videot e postuar duken Herolind Shala, Zeneli,Rashica, Berisha e lojtarët e tjerë duke kënduar në kor “Kuqezi është gjithë Shqipëria”. shqiperiaime.al

 

 

Artikulli paraprakTorcida kroate planifikon ndërprerjen e ndeshjes Kosova-Kroacia! (Foto)
Artikulli tjetërZyrtare: Një anglez te Sigal Prishtina