Fc DRita ghatë ditës së sotne ka arritur marreveshje per vazhdimin e kontrates edhe per dy vitet e ardhshme me Hamdi Namanin-Lumi.

Lumi nje vit me pare erdhi nga ekipi i Llapit ku ishte edhe kapiten dhe u ambientua mjaft mire me ekipin e Dritës ku arriti te shpallet kampion i Kosoves per here te pare ne karrieren e tij dhe ishte deshire e dyanshme per te vazhduar se bashku!

Lumi do te jete bardh e kalter deri ne qershore te 2022. Paqim fat ne garat nderkombetare LUM, shkruhet nga klubi gjilanas.

Artikulli paraprakI Have A Sugar Daddy To Pay For Issues For My Child
Artikulli tjetërA Life-threatening Mistake Revealed on Venezuela Brides And How to prevent It