Trajneri i Dritës, Bekim Isufi, në mikrofonin e Supersport u shpreh i lumtur për fitoren dhe kualifikimin për në raundin e katërt të Digitalb Superligës, por ai u shpreh shumë modest, duke theksuar se rezultati nuk ishte pasqyrë e lojës në fushë.

“Ishte ndeshje e vështirë, por ne kryem mjaftë mirë detyrat dhe i’a dolëm që të kualifikohemi. Të ju them të drejtën rezultati nuk ishte pasqyrë reale e lojës në fushë”, tha Isufi pas ndeshjes./Korneri.net.

Artikulli paraprakLiria – KEK-u, kjo skuadër kaloi në raundin tjetër të Digitalb Kupës së Kosovës! Në këtë takim u shënua edhe goli i vitit
Artikulli tjetër“Prishtinën gati e mposhta dy herë me lojtarë junior në fushë”