Drita e Bekim Isufit pa asnjë problem ka kaluar në raundin e katërt të Digitalb Kupës së Kosovës, pasi mposhti Feronikelin me rezultat bindës 3:0, shkruan “Korneri.net”.

Pjesa e parë u mbyll me barazim 0:0, ku më të filluar pjesa e dytë skuadra e kaltër kaloi në epërsi me golin e Xhevdet Shabani.

Edhe pse ishte në epërsi, Drita vazhdoi me lojë të mirë, si rrjedhojë shënoi edhe dy herë tjera, fillimisht përmes Kastriot Rexhës dhe pastaj rezultatin përfundimtar e vulosi Kryeziu./Korneri.net.

Artikulli paraprakNuk munguan golat në derbin lokal, Prishtina kaloi Flamurtarin
Artikulli tjetërKupa e Kosovës: Drenica në super formë shpartalloi Ulpianën