Ish futbollisti i Partizanit të Tiranes dhe së fundmi Flamurtarit të Vlores vishet bardh e kaltert . Pas nje eksperience katër vjeqare ne kampionatin Shqiptare ai tashme ka vendosur te ri-kthet ne Kosove dhe ti bashkohet projektit tonë në një merkato qe kete verë pritet te jete shume e nxehtë, raporton FC Drita në facebook.

Artikulli paraprakMilani ‘pushton’ Europën, bilanci financiar rritet 524 milionë
Artikulli tjetërArifaj tha se puna me Lirinë është e kryer