Kampioni në fuqi i Kosovës, skuadra e Dritës e ka mësuar kundërshtarin për rrethin e dytë të Ligës së Evropës, raporton Zeri.info.

Drita do të përballet me ekipin nga Maqedonia e Veriut, Sileks.

Ndeshja luhet më 17 shator në Maqedoni. 

Ararat e Armenisë, Connah’s Quay e Uellsit, Fola Esch e Luksemburgut, Sileksi i Maqedonisë së Veriut, Buduçnosti i Podgoricës, Dinamo Tbilisi e Gjeorgjisë dhe Astana e Kazakistanit, ishin kundërshtarët e mundshëm.

Shorti u hodh sot në Nyon nga ora 13:00. /Zeri.info

Artikulli paraprakImmobile “përjetësisht” bardhekaltër, rinovon për 5 sezone me Lazion
Artikulli tjetërHidhet shorti për eliminatoret, ja kundërshtarët e skuadrave shqiptare