Drita e luajti lojën e vet në Skenderaj, duke shpresuar në humbjen e Prishtinës në Gjilan.

Kampionët e fundit të Superligës, e mposhtën me rezulta të thellë 0-3 Drenicën, por ishte vetëm për statistika apo humbje e rëndë e kuq e zinjëve që po luftojnë për mbijetesë, sepse Prishtina fitoi dhe u shpall kampione e Kosovës, shkruan Korneri.net

Golat për Dritën i shënuan, Ardian Limani, Xhevdet Shabani dhe Festim Alidema. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here