Njëri ndër basketbollistët më të mirë kosovar, Drilon Hajrizi bëhet baba.

Ai ka postuar lajmin në facebook, duke treguar dhe shprehur gëzimin e madh që është bërë prind dhe baba e një vajze të shëndosh dhe të bukur, shkruan Korneri.net

Ky është postimi i tij në facebook.

Nga sot, me ndryshe!

Zoti fuqiplote, nga sot me begatoi me nje vajze, Puhiza Hajrizin! Mua dhe Hanes, per here te pare na e dhuron epitetin baba, perkatesisht nene! Une dhe vellau im Besarti, nuk e besoj qe nenes sone i’a kemi plotesu boshllekun e mungeses se vajzes ne familje. Lutem qe ate boshllek ta mbuloi Puhiza, duke e flladite zemren e nenes sime me dashuri e krenari prej vajze perkatesisht suksesi!

Zoti te rrite shendetshem e te befte te hajrit vajza ime!

Artikulli paraprakUnderstanding Trouble-Free papers owl Plans
Artikulli tjetërEffortless Ap Literature Sample Essays Products – Where To Go