Edhe se skuadër e ligës së dytë, KF Egnatia mposhti kampionin shqiptarë, Partizanin në miqësoren e luajtur më herët.

Egnatia e cila u përforcua me Dren Gashin i cili luajti nga fillimi dhe Artir Magani i cili kaloi si lojtar i lirë pas largimit nga Ballkani, ia dolën ta mposhtin Parizanin me rezultat minimal 1-0 me golin që e shënoi Ndriçim Shtubina, përcjell Korneri.net

Pas humbjes minimale ndaj Egnatias në miqësoren e dytë në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri futbollistik 2020-2021, Partizani do të niset drejt Ohrit në fillimin e javës aty ku do të vazhdojë fazën përgatitore në kushte më të mira dhe temperatura më të freskëta. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here