Barcelona është duke u munduar të gjejë zëvendësuesin e Neymar dhe pothuajse në çdo derë të skuadrave evropiane po troket. Më herët e kami fhënë lajmin s enjëri prej atyre që mund ta zëvendësoj brazilianin është edhe sulmuesi i Dortmundit, Ousmane Dembélé, shkruan Korneri.net.

Por, përgjigja e klubit të madh gjerman ka qenë shumë i qartë dhe i prerë.
“E doni Ousmane Dembélé? Po, nuk është problem, vetëm ta dorëzoni 100 milionë euro.
Francezi edicionin e kaluar ka shënuar 10 gola në 49 ndeshje për milionerët. /Korneri.net

Artikulli paraprakMilani s’ka para për të paguar Bonuccin, bankat refuzojnë t’i japin kredi
Artikulli tjetërBefasuese/ Amir Abrashi shitet për 75 euro!