Sipas “SportItalia”, në rast se dështon rinovimi i kontratës meGiggi Donnarumma, atëherë Milan ka planin B.

Sipas informacioneve të para ditës në mediat italiane, Donnarumma mund të transferohet te United apo Real Madrid, pasi nuk është duke rënë dakord me zyrtarët e Milanit për pagën vjetore, kështu që qysh tani Fassone dhe Mirabelli janë duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të portierit brazilian të Juventusit, Neto./Korneri.net.

Artikulli paraprakRoland-Garros: Austriaku Thiem e “poshtëron” Novak Djokovicin
Artikulli tjetërLajmi i fundit: Lëndohet mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës