Barcelona e di saktë çka i duhet.

Kluiver bis…kështu mund të thuhet për historinë e gjigantit spanjoll dhe evropian Barcelona,që ka gjetur zëvendësuesin e Ousmane Dembele, që me shumë gjasë mund të  transferohet te Juventusi në shkëmbim me Miralem Pjanic, përcjell Korneri.net

Historia me mbiemrin e famshëm Kluivert në Camp Nou duket se do të vazhdojë, pasi dikur sulmusin e famshëm Patrick Kluivert, do ta zëvendësojë djali i tij Justin, i cili me shumë gjasë do të shitet nga Roma, me këta të fundit që detyrohen ta bëjnë një gjë të tillë për shkak të krizës nëpër të cilën po kalojnë. Çmimi prej 25 milionë eurosh që i ofron Barcelona për lojtarin shumë të talentuar, duket se do të mjaftojnë për marrëveshjen finale. /Korneri.net  

Artikulli paraprakWerner vendosi për klubin e ri, nuk është Liverpool
Artikulli tjetërXhevahiri i Milanos po çmend Evropën