I krahasuar dikur me legjendën Zlatan Ibrahimovic, Valmir Berisha, nuk e gjeti vetën te skuadra asesi te Roma dhe tani ofertat nga skuadra të nivelit më të ulët se Elita e futbollit italian s’kanë të ndalur.

Skuadra e fundit që kërkon shërbimet e Berishës është Taranto Calcio, skuadër që bën gara në Lega Pro Prima Divisione.

Artikulli paraprakJuventus e largon Mandzukic-in për këtë yll të Premier League
Artikulli tjetërNga Anglia: Depay në janar në Serie A?