Do te jetë Prishtina-Ballkani, finalja e Digitalb Kupës.

Ndeshja e cila është përcaktuese për dalje në Evropë, do të luhet në kryeqytet, dhe pa asnjë dyshim pritet të dhuroj lojë të mirë, anergjike dhe me gola, shkruan Korneri.net

Ekskluzivisht morëm vesh se kjo përballje do të luhet ditën e mërkurë me 29 korrim me fillim nga ora 17.45. Për fat të keq, pa praninë e shikuesve. /Korneri.net

Artikulli paraprakThe Top Article on Columbian Women
Artikulli tjetërUkrainian Women For Marriage Ukraine Women Relationship