Gerard Deulofeu ka shprehur haptazi dëshirën të thehet në shtëpi.

Ai kështu e quan Milanin që i ka mbetur në zemër, dhe gjatë gjithë kësaj kohe sa ishte në Angli, kishte menduar për gjigantin evropian dhe sa herë që Milan lunate në mbrëmje, spanjolli i njohur nuk e kishte lëshuar asnjë ndeshje pa e përcjell në tv, kështu që duket se po kthehet në Milanello sërish, përcjell Korneri.net

Pasi Watford ka rënë në ligën e dytë, çmimi i tij është dukshëm më i vogël, por dëshira e tij e madhe që të vesh fanellën kuq e zi edhe njëherë dhe tash për një kohë më të gjatëm e bënë marrëveshjen më të lehtë.

Ndërkohë, Milan po bëhet gati ta shet ndoshta te Hertha mbrojtësin zvicëran Ricardo Rodriguez, dhe si marrëveshje të merr nga atje mesfushorin shumë cilësor të ri të U19, Lazar Samardzic i cili ka shënuar 14 gola e 9 asistime sivjet. /Korneri.net

Artikulli paraprakBarca dhe Arsenal po flasin për brazilianin Coutinho
Artikulli tjetërMajor Criteria Of cliff notes review – Straightforward Advice