Raportet më të fundit në mediat italiane bëjn të ditur se Juventus dhe Inter janë futur në garë për të siguruar shërbimet e mesfushorit fantastik danez, Christian Eriksen, i cili është një nga më të mirët te skuadra angleze e Tottenham.

Po nga mediat italiane bëhet e ditur se Eriksen është një objektiv real i Juventus dhe Inter, të cilat janë duke përpiluar ofertën për të finalizuar operacionin për shërbimet e danezit.

Artikulli paraprakBazeni Olimpik mbyllet, era kundërmon!
Artikulli tjetërValencia e “shqetëson” Napolin…