Barazimi me Udinesen i kushtoi shtrenjtë trajnerit italian.

Antonio Conte nuk u përmbajt në minutat finale ndaj gjyqtarit kryesor Maresca, dhe nisi ta fyente për minutat shtesë të dhëna për ndeshje, por edhe disa gabime tjera nga ndeshjet e kaluara, përcjell Korneri.net

Maresca e ndëshkoi me karton të kuq Conten, kurse sot Gjykata Sportive e ka dënuar trajnerin e njohur me dy ndeshje, që do të thot se ai nuk do të jetë në stol përballë Beneventos dhe Fiorentinës. Po ashtu edhe Oriali është dënuar me një ndeshje. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here