Talenti i madh francez dhe anëtari i skaudrës skoceze Celtic, Moussa Dembele, është shumë afër transferimit te Milan, njofrojnë mediat italiane e ne veçanti Sky Sport, përcjell Korneri.net.
Zyrtarët e Milanos e kanë shpejtuar hapin para dy pretendentëve tjerë, Chelsea dhe Dortmund, në mënyrë që të kryejnë punë më shpejtë me sulmuesin e rrezikshëm i cili nuk do të ketë lidhje në transferimin e mundshëm të Alvaro Morata nga Real Madrid. /Korneri.net

Artikulli paraprakLuksemburgu, testi i Shqipërisë përpara Izraelit
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Drita-Dukagjini