Presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo, gjatë një interviste për mediat spanjolle kishte folur për mundësinë e largimit të Antoine Griezmann në drejtim të Manchester United.

Cerezo kishte thën se Manchester United është një ekip i vogël dhe Griezmann do të qëndrojë shumë gjatë te Atletico Madrid dhe një deklaratë e tij dukët se ka errituar tifozët e klubit anglez nga Kosova, të cilët e kanë quajtur “budallicë” presidentin e Atletico Madrid.

Artikulli paraprakFOTO/ Gati 100 mln euro. Real Madrid kërkon sulmuesin nga Serie A
Artikulli tjetërFestë e dyfishtë për Pasalic, në tren për Milano këngë dhe shampanjë [FOTO]