Sulmuesi kryesor i Milanos, Carlos Bacca ka pasur një konfrontim të fortë me trajnerin Vincenzo Montella-n dje në Milanello. Bacca pohoi se ai merr pak topa, teksa Montella i tha atij se ai duhet të lëvizë më shumë për të marrë topin. Megjithatë ai pritet të startojë nesër, por shanset që Lapadula të startoj në lojërat e ardhshme para Bacca-s janë në rritje, raportron Tuttomercatoweb.

Artikulli paraprakHekuran Kryeziu i FC Dritës [FOTO]
Artikulli tjetërBoshnjaku, Krasniqi dhe Curri gati për Gjilanin