Duket se Interi është pajtuar ta shet.

Mbrojtësi fantastik i Interit, holandezi Stefan de Vrij, mund të largohet nga Serie A për të kaluar në kampionatin spanjoll La Liga, pasi gjiganti evropian është gati të ofrojë para të majme për italianët dhe lojtarin, përcjell Korneri.net

Sipas medieve italiane, Real Madridi i ka ofruar Interit 40 milionë euro për shërbimet e mbrojtësit, dhe neroaxurët janë të gatshëm të ulen në tavolinë dhe të pranojë ofertën. Në rast se Inter vendos definitivisht ta shet, atëherë do të niset në sulm për shqiptarin Marash Kumbulla, por për të ardhur të shërbimet e mbrojtësit shqiptar, duhet rë kryej punë më shpejtë pasi Juventusi veç po përgatitet për sulmin final për anëtarin e Veronës. /Korneri.net 

Artikulli paraprakPolicia italiane gjeti hajnat e Castillejos
Artikulli tjetërNjë tjetër rast me Covid-19 në Premier League