Trajneri i Kombëtares shqiptare, Ganni De Biasi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e 24 marsit kundër Italisë dhe miqësoren kundër Bosnjës.

Në listë ajo që bie në sy është sërish mungesa e Berat Gjimshitit, ndërsa në mbrojtje është grumbulluar sërish Frederik Veseli.

Por tjetër befasia është grumbullimi i Hykës dhe jo i Gashit.

Image

Artikulli paraprakPeja në telashe me pagat e basketbollistëve, ata rrezikojnë moslojën kundër…
Artikulli tjetërLista e futbollistëve të ftuar nga Albert Bunjaki