Një hap tjetër në karrierën e tij sportive.

Ish-futbollisti i famshëm holandez Edgar Davids do të jetë trajneri i ri i ligës së tretë portugeze Olhanense, përcjell Korneri.net

Siç thuhet, ish-mesfushori i Ajax, Juventus, Milan, Barcelona, ​​Inter dhe Tottenham, do të pasojë Jose Carlos Arauch në stol. Olhanense aktualisht renditet i katërti në tabelë. /Korneri.net

Artikulli paraprakSpurs punon ta “blindojë” sulmuesin Kane, ka frikë ga Reali dhe Man.City
Artikulli tjetërPractical Advice For cliff notes reviewingwriting – The Options