Tifozët e Kosovës “Dardanët” kanë dhuruar spektakël në aeroportin e Prishtinës më të dalur nga ai reprezentuesi më i ri i Kosovës Besart Berisha.

Fishekzjarre dhe këngë nga tifozët bën që edhe vet Besart Berisha të emocionohet, kurse sulmuesi vetëm pak çaste më pak u afrua tek tifozët duke bërë edhe fotografi me ta.

Artikulli paraprakBesart Berisha: Unë nuk e pranojë humbjen! Ndaj Islandës luajmë për fitore….
Artikulli tjetërKështu mund të dukët formacioni i Kosovës me Besart Berishën [FOTO]