Dani Alves këtë verë arriti te Juventus, e me vete ka marr instrumentin më të mirë në botë “ikonën e Spanjës” kitarën me të cilën po bënë muzikë të mirë.

Në instagram ka publikuar një video në të cilën ai bënë muzike dhe këndon në ritmin spanjoll, diçka që i pëlqen ta bëjë sikurse kur është duke krosuar topin.

Por, Serie A starton këtë vikend dhe braziliani i famshëm më nuk do të ketë kohë për muzikë, por gjithsesi kjo vodei ka bërë shumë “like” në rrjetet sociale.

Artikulli paraprakTifozët e Arsenalit – Granit Xhakës: Thuaj “PO” Kosovës, bëje krenarë vetën dhe popullin tënd
Artikulli tjetërRashica-Kosova, te gjitha prapaskenat!