Mbrojtësi i Fc Prishtinës, Armend Dallku, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes së Superkupës, në mikrofonin e Supersport Kosova u shpreh i lumtur për triumfin e sotëm, duke pasur edhe emocione pas rikthimit në futbollin kosovarë.

“Jam shumë i lumtur për fitoren. Falenderojë të gjithë tifozët për mbeshtetjen. Rikthimi im te Prishtina është i jashtëzakonshëm me këtë fitore te sotme dhe dua edhe njëherë te ju falenderojë të gjithëve”, tha Armend Dallku.

Artikulli paraprakPremier League: Shaqiri vulosi barazimin e Stoke, fituan Swansea dhe WBA
Artikulli tjetërCurri i’a bën me dije Feronikelit çka e pret në vazhdim!