Nëse dëshironi një një biletë për ndeshjen Kosovë-Kroaci, e cila do të luhet me 6 tetor, atë mund ta blini duke filluar që nga sot.
Biletat do të dalin në shitje në të gjithë filialet e “Money Gram” në Kosovë.
Çmimet për një biletë, varësisht nga stoli që kërkohet do të jenë nga 7 euro prapa portave, 15 euro, 20 euro, 55 dhe 130 euro për VIP.

Artikulli paraprakJa pse Tuchel është i kënaqur me barazimin
Artikulli tjetërDikur yll i Bundesligës, sot lufton me vdekjen