Ishin shumë klube të interesuar për shërbimet e tij.

Megjithatë, mesfushori ofanziv japonez, Daichi Kamada, vendosi t’i bashkohet klubit italian Lazio, duke reduzuar disa klube angleze dhe spanjolle, kurse para një muaji atë e deshti edhe Milan, shkruan Korneri.net

Kamada kaloi te Lazio si lojtar i lirë, ndërsa sipas informacioneve të fundit, ai do të paguhet nga skuadra italiane nga 3 milionë euro në vit. Lojtari në këro çaste po i kryen vizitat mjekësore, pas së cilës do të nënshkruaj kontratë afatgjate me Lazion. /Korneri.net

Artikulli paraprakEdhe Kessié në Arabi
Artikulli tjetërDisasi lojtari më i ri i Chelsea