Kolumbiani Juan Cuadrado brenda 48 orëve të ardhshme do të kryej të gjitha marrëveshjet dhe sërish nga Chelsea do të huazohet te Juventusi. Kampioni aktual italian që synimin e ka Ligën e Kampionëve, nuk do të ndalet me kaq sepse është duke punuar edhe në piste të tjera. Fjala është për mesfushorin e Psg, Balise Matuidi dhe mesfushorin e Wolfsburg Luis Gustavo.

matuidi

Artikulli paraprakRio ndahet nga atletët me një ceremoni madhështore
Artikulli tjetërSonte pritet përgjigje e mirë për Milanon