Mesfushori kolumbian i Chelsea, Juan Cuadrado, është shumë afër rikthimit në Juventus, klub ku ishte i huazuar gjatë edicionit të kaluar.

“Gianluca di Marzio” nga “Sky Sport” ka njoftuar se Chelsea dhe Juventus janë afër marrëveshjes për rikthimin e Cuadrados në Torino.

Cuadrado i ka bërë presion menaxherit të ri të “Blues”, Antonio Conte që ta lejojë rikthimin e tij te “Bianconerët”.

Artikulli paraprakValdet Rama akoma nuk ka vendosur…
Artikulli tjetërPamje te tmerrshme nga Suedia: Tifozi sulmoi portierin [VIDEO]