Një tjetër lojtar i infektuar me Covid-19 te Bayern Munich. Bëhet fjalë për “xholin” e skuadrës, të kudondodhurin Thomas Muller.

Klubi bavarez ka dalë me komunikatë dhe bën me dije se Muller ka dalë pozitiv në testin e fundit dhe është mirë me shëndet.

“Mbreti” i asistimeve në Bundesliga është izoluar në shtëpi dhe pasi të dalë negativ mund të bashkohet me skuadrën e drejtuar nga Julian Nagelsmann. / oversport.tv

Artikulli paraprakEmery: Juve respektohet për historinë që ka, ne jemi këtu me meritë
Artikulli tjetërNuk fitoi as Napoli