Antonio Conte e adhuron jashtëzakonisht reprezentuesin italian Antonio Cnadreva, për të cilët mendon se është ndër të rrallët lojtarë të mirë të krahut të djathtë dhe ka tentuar që ta bind atë dhe Interin që të kaloj në Premier League te Chelsea.

Por, ish përzgjedhësi i Italisë dhe trajneri i rivalit të madh Juventus, ka marr përgjigje të shpejtë dhe të prerë “jo”, pasi Inter nuk është më skuadër që shet, por që blen lojtarët më të mirë në treg.

 

Artikulli paraprakKampionët bien edhe te Dallas, nuk po ndihmon më as James
Artikulli tjetërFOTO/ Zbulohen dy përforcimet në fund të sezonit për Real Madridin