Tiziano Crudeli, tifozi më i çmendur i Milanit, më në fund shijoi fitore të skuadrës së tij ndaj Juventusit.

Në emisionin e zakonshëm sportiv ku pa asnjë dyshim ai është protagonist kryesor, nuk ka mundur t’iu besonte syve se çfarë Milani pa në 25 minutat e fundit ndaj kampionit dhe liderit aktual në Serie A, aq më tepër kur mysafirët patën dy gola epërsi, shkruan Korneri.net

Crudeli gati e humbi zërin nga gëzimi dhe uluritja përballë shokëve të tij në emision, dy prej të cilëve i kishte edhe kundërshtarë, pasi ishin tifozë të Juventusit.

Se çfarë bëri këtë radhë, shikone videon. /Korneri.net

MILAN-JUVENTUS 4-2 Tiziano Crudeli ??

Publiée par LEGENDS sur Mardi 7 juillet 2020
Artikulli paraprakWhich 1 Might be Best
Artikulli tjetërKush gabon sot, mund t’iu kushtojë shtrenjtë