Gjiganti francez Paris Saint – Germain, është duke hartuar në plan konkret që të sjellë në skuadër sulmues të nivelit të lartë dhe të cilët luajnë në Premier League.

Sipas mediave franceze, sheikët e PSG-së të shtyrë nga trajneri Unai Emery kanë urdhëruar drejtorin sportiv, Patrick Kluivert, që të shikojë situatën nga afër të sulmuesëve, Michy Batshuayi (Chelsea FC), Christian Benteke (Crystal Palace) y Alexis Sánchez (Arsenal FC).

Artikulli paraprak“Ibrahimovic” i ri transferohet në Bundesligë?! Dortmund e lë me “gishta në gojë” Real Madridin….
Artikulli tjetërShënoi dhe i shan tifozët