Sulmuesi i kombëtares shqiptare të futbollit, Sokol Çikalleshi, është rikthyer të gjejë golin për skuadrën e tij.

Ai është aktivizuar ditën e djeshme në takimin e Kupës së Turqisë ku Bashakshehir është përballur në transfertë ndaj Jeni Amasjasporit dhe ka shënuar golin e vetëm në fitoren 0-1.

Shikojeni golin e Çikalleshit:

Artikulli paraprakTirana – Partizani, derbi që merr të gjitha
Artikulli tjetërOblak në “orbitën” e Arsenalit, por slloveni ka klauzolë të pabesueshme